AKAY OTOMOTİV ANTALYA,

AKDENİZ SANAYİ SİTESİ 5007 SOK. NO:13-15 Kepez / Antalya

Harita

Tanıtım Videosu

AKAY OTOMOTİV ANTALYA,

AKAY OTOMOTİV ANTALYA, her marka araca hizmet verebilen, bağımsız oto servis hizmetidir. Akay Oto Servis Hiz. Ltd.Şti’ nin araç sahipleri için en önemli avantajı, Akay otomotiv kalitesi ile hizmet vermekle birlikte, fiyatlarının ekonomik olmasıdır.

AKAY OTOMOTİV ANTALYA, kaporta, boya ,periyodik bakım, arıza tespiti, motor ve mekanik sistem onarımları, balata değişimi, buji değişimi, akü değişimi gibi otomobile dair her konuda hizmet alabilir, bunlara ilaveten oto-ekspertiz  servisinden de yararlanabilirsiniz.

Aracınızın sağlığı ve kendi emniyetiniz açısından hayati önem taşıyan filtre, buji, akü, silecek, fren disk ve balataları gibi otomobil parçaları Akay otomotiv servis ve ürün programında mevcudiyeti çerçevesinde sunulmaktadır.

AKAY OTOMOTİV ANTALYA,, uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından yapılan arıza tespit, bakım, onarım işlemlerinde proğramsal ekipmanları’ndan yararlanılmakta, oto servislerimize giren araçlara en uygun Yedek Parçaları takılmakta, servis yönetimi sürecinde Manifolt Servis Yazılımı kullanılmakta, tüketicinin her türlü iletişim ihtiyacında Firma yetkilimizi direk arayabilirsiniz.

AKAY OTOMOTİV ANTALYA, fark yaratan yeniliklerinden biri, araç sahipleri için ekonomik ve güvenilir bir bakım çözümü olan en uygun Yedek Parçaları bulup müşteriye sunulmasıdır. Araçlarına bakım yaptırmak isteyen tüketiciler, sahip olduğu otomobilin marka / modeli için özel hazırlanmış olan oto bakım setini alarak, üstelik ilave işçilik ücreti ödemeksizin Akay Oto Servis Hiz. Ltd.Şti’ de araçlarının bakımını yaptırabilmektedirler.

 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08.00-19.00
Cumartesi08.00-19.00
PazarKAPALI

Etiketler