Kayseri Avukat Kayseri Boşanma Avukatı Serkan Yılmaz

Düvenönü Tramvay Durağı Yapı Kredi Bankası Yanı, Hacı Saki Mah. Osman Kavuncu Caddesi Başmısırlı İş Merkezi, D:No:8/19-21, 38010 Kocasinan / Kayseri Kocasinan / Kayserİ

Harita

Tanıtım Videosu

Kayseri Avukat Kayseri Boşanma Avukatı Serkan Yılmaz

Düvenönü Tramvay Durağı Yapı Kredi Bankası Yanı, Hacı Saki Mah. Osman Kavuncu Caddesi Başmısırlı İş Merkezi, D:No:8/19-21, 38010 Kocasinan / Kayseri

Kayseri Avukat Serkan Yılmaz Boşanma Avukatı Kayseri Ceza Avukatı

Kayseri Avukat

Kayseri Boşanma Avukatı

boşanma avukatı kayseri Aile hukuku, medeni kanun kapsamında yer alan nişanlanma, evlenme ve boşanma hukukunu içine alan geniş bir düzenlemeyi içinde barındırmaktadır. Toplumun temel taşı olan aileyi konu alan bu hukuk dalı, aile içindeki bireyler arasındaki yaşanan anlaşmazlıklar ve çekişmelerin sona erdirilerek, bireylerin haklarını ve hukuki güvenliklerini korumaktadır.

Kayseri Ceza Avukatı

kayseri ceza avukatı; ceza yargılamalarında şüpheli ve sanık müdafi, mağdur açısından da katılan sıfatı ile yargılama sürecinde hukuki destek sağlar. Ceza avukatı kayseri, ceza yargılamasında temsil ettiği kişinin yasal haklarını müdafaa etmek suretiyle temini için çalışır.

İzale-i şuyu ya da ortaklığın giderilmesi davası, paylı veya elbirliği mülkiyetinde bulunan taşınır ya da taşınmaz maldaki ortaklığın sona erdirilmesidir. Diğer bir deyişle, hisseli olan bir taşınır ya da taşınmaz maldaki hisseli sahipliğin sona erdirilmesidir.

Serkan YILMAZ Hukuk Bürosu, gerçek ve tüzel kişilere hukuki danışmanlık ve uyuşmazlıkların çözümünde avukatlık hizmeti vermektedir. Hukuki bilgi gereksiniminin yanında, yorucu ve psikolojik olarak da insanların yıpranmasına neden olan mahkeme işlerinde, müvekkillerin hak kaybına uğramamaları için her daim yanlarında bulunarak, çözüm odaklı hizmet vermeyi ilke edinmiş bir hukuk bürosudur.

Olası ihtilaflar hakkında gerekli hukuki değerlendirmelerin yapılması ile yaşanabilecek uyuşmazlıkların önüne geçmek amacıyla, önleyici hukuk hizmetinin öneminin ve gereğinin farkındalığıyla hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir. Dava sürecinde de temsil edilen kişilerin hukuki sorunları ile sonuna kadar ilgilenilmekte olup, uğranılabilecek zararları engellemeyi ve çıkarlarını korumayı kendisine vizyon edinmiştir.

Merkezi Kayseri olmakla birlikte, çevre iller olan Nevşehir, Kırşehir, Niğde, Yozgat, Sivas ve Aksaray başta olmak üzere tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. İstanbul, İzmir ve Antalya'da bulunan yetkin hukuk büroları ile iş birliği içerisinde hareket etmektedir. Kayseri'nin ilçeleri olan Develi, Yahyalı, Bünyan, Sarıoğlan, Tomarza, Pınarbaşı, Sarız, İncesu ve Yeşilhisar ilçelerinde de avukatlık hizmeti vermekteyiz. 

Avukat Serkan YILMAZ Hakkında :

kayseri avukat Serkan YILMAZ 1989 yılında Kayseri'de doğmuştur. İlkokul öğrenimini Ahmet Paşa İlköğretim Okulu'nda, ortaokul öğrenimini Ufuk Koleji'nde ve lise öğrenimini Sema Yazar Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. 2013 yılında İstanbul Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Bir yıllık avukatlık stajını Kayseri'de yaparak, 2015 yılından beri kurucusu olduğu hukuk bürosunda avukatlık hizmeti vermektedir.

Katıldığı eğitim ve aldığı sertifikalar :

- Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Aile Hukuku, Boşanma Davaları, Sonuçları, Mal Rejimleri ve Tasfiye Davaları Semineri.

- Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Aile Hukuku ve HMK Yargıtay Uygulama Eğitim Semineri.

- Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen CMK Uygulamaları Eğitim Semineri.

- Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin düzenlediği Uzlaştırmacı Eğitimi.
- Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen HMK Uygulamaları – İstinaf Semineri.

- Türkiye Barolar Birliği Çevre ve Kent Hukuku Komisyonu tarafından düzenlenen Çevre Kirliliğinden Kaynaklı Sorumluluk Esasları Semineri.

- Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Tüketici Hukuku Semineri.

- Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Arabuluculuk Eğitimi.

- Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Uzlaştırmacı Yenileme Eğitimi.

- İstanbul Boğaziçi Enstitüsü'nden alınan Ölünceye Kadar Bakma Sözleşmesi Eğitimi

 www.serkanyilmaz.av.tr

0532 772 5385

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08.00-17.00
Cumartesi08.00-17.00
Pazar

Etiketler